Proteinové tyčinky 🍫💪🏻 l Fitness Academy l GymBeam


3 thoughts on “Proteinové tyčinky 🍫💪🏻 l Fitness Academy l GymBeam

  1. Tyčinky Emco ořechy a protein. Obsahují hodně bílkovin a zdravých tuků, málo sladidel a žádný palmový olej. Všem doporučuji.

  2. Krásně jste si vybrali jen ty věci, které sedí na vaši tyčinku :D. Tak se pojďme podívat na tu slavnou GymBeam MoiMüv. Na třetím místě ve složení hydrolyzovaný kolagen. Pro člověka totálně nevyužitelný zdroj bílkovin, díky velmi malému zastoupení esenciálních aminokyselin = umělé navyšování obsahu bílkovin ve vaší tyčince nekvalitními zdroji. Na pátém (!) místě ve složení palmový a palmojádrový olej, což jsou nekvalitní levné oleje s vysokým obsahem nasycených mastných tuků. Dále maltitol, skvělý způsob jak být po tyčince celý den nafouknutý. U většiny lidí způsobuje plynatost. Sójový proteinový izolát = nekvalitní zdroj bílkovin s nízkou využitelností pro člověka (oproti syrovátce), opět umělé navyšování obsahu bílkovin.

    Za své mluví už neskutečně dlouhé složení nabouchané zvýrazňovačema, zvlhčovadlama, plnidlama atd. Tyčinka navíc ani není moc chuťově dobrá. Takže pokud si chcete vybrat kvalitní proteinovou tyčinku, tak se GB MoiMüv vyhněte obloukem, jelikož existují mnohem kvalitnější výrobky, které nejsou plné umělých hoven, nekvalitních bílkovin a nemají složení na půl stránky.

    Btw. GB PureBar už je o dost lepší volba, i když to pořád není úplně top tyčinka a najdete lepší.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *